Artysta cyfrowy, 3D motion designer i producent muzyczny, mieszka i tworzy w Barcelonie. Jego prace charakteryzują się surrealistyczną i zorientowaną na science fiction sztukę 3D oraz eksperymentalną muzykę klubową. Członek Mitrilo, zdecentralizowanego kolektywu cyfrowych sztuk scenicznych, zrzeszającego najświeższych hiszpańskich producentów, performerów i artystów wizualnych.

Rozpoczął karierę jako artysta gier wideo, pracując dla takich marek jak Disney, Dreamworks, Mattel, CBS, aby następnie skupić się na przemyśle muzycznym.

Współpracował z takimi artystami jak Grimes, Skrillex, Arca, Holly Herndon i wieloma innymi, produkując i reżyserując teledyski i wizualizacje na żywo.

Obecnie pracuje na pełny etat jako dyrektor artystyczny ds. 3D w Production Club, firmie z siedzibą w Los Angeles, której celem jest produkcja i projektowanie masowych pokazów i festiwali na żywo.

W tym roku na zamówienie Festiwalu Patchlab zaprojektował identyfikację wizualną inspirowaną motywem przewodnim edycji – GAME OVER, inaugurując nawiązanie współpracy z Instytutem Cervantesa w Krakowie.